تبلیغات
Create your flash banner online in 5 step دانستنیهای مهم كامپیوتر و موبایل - دستگاه تقویت آنتن موبایل

دستگاه تقویت آنتن موبایل

نویسنده :حسین رحمتی
تاریخ:شنبه 8 اردیبهشت 1397-09:32 ق.ظ

آیا میتوان دستگاه تقویت آنتن موبایل ساخت؟
Maوقتی از منطقه ی شهری دور باشیم مثلاٌ در یک روستا، دریافت سیگنال تلفن همراه (4G/3G/2G) به سختی انجام می گیرد. یا آنتن بسیار ضعیف است و یا به طور کلی آنتنی وجود ندارد. بعد از تلاشهای بسیار و بررسی منابع موجود در اینترنت، موفق شدیم برای این مسئله راه حلی ارزان و بسیار به صرفه بیابیم!! در اینجا برای شما توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید از وسایل موجود درخانه، یک تقویت کننده ی سیگنال 4G بسیار قوی بسازید!!
تقویت کننده ی سیگنال 2G/3G/4G
 
قبل از هر صحبتی باید بگوییم، وقتی از منطقه ی شهری دور باشیم مثلاٌ در یک روستا، دریافت سیگنال تلفن همراه (4G/3G/2G) به سختی انجام می گیرد. یا آنتن بسیار ضعیف است و یا به طور کلی آنتنی وجود ندارد. بعد از تلاشهای بسیار و بررسی منابع موجود در اینترنت، موفق شدیم برای این مسئله راه حلی ارزان و بسیار به صرفه بیابیم!! در اینجا برای شما توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید از وسایل موجود درخانه، یک تقویت کننده ی سیگنال 4G بسیار قوی بسازید!!
تقویت کننده ی سیگنال بی سیم موبایل 2G، 3G، 4G تقویت کننده ای خانگی است که از وسایل معمول خانه ساخته می شود. این وسیله باعث بهبود سیگنال در داخل خانه و آنتن دهی بهتر می شود. بنابراین بر خلاف آنتن های موجود در اینترنت، که با استفاده از یک کانکتور TS-9 و یا TS-5 به دستگاه مودم وصل شده و تنها سیگنال مودم شما را تقویت می کند، این دستگاه می تواند در یک محدوده به شعاع 10 متر سیگنال گوشی تلفن همراه شما را نیز تقویت کند.
شما برای ساخت این تقویت کننده ی سیگنال 4G نیاز به دو دستگاه مشابه در داخل و خارج از خانه دارید و چنانچه دستور ساخت آنها را دنبال کنید در عرض چند ساعت و به آسانی ساخته می شوند. در تصویر عکس آنتن و دستور ساخت آن با جزئیات قابل مشاهده است. این آنتن با استفاده از وسایلی که براحتی یافت می شوند ساخته می شود و تا 80 درصد شبیه تصویر ارائه شده خواهد بود. برای اینکه این آنتن کار کند شما نیاز به پوشش دهی سیگنال موبایل حتی به میزان بسیار کم، در خارج از خانه دارید.
شما می توانید موبایل و یا مودم خود را بمانند همیشه استفاده کنید و هیچ نیازی به وصل کردن کابل یا کانکتور خاصی به گوشی یا مودم خود نخواهید داشت.
اکنون دست بکار شوید
 
 
ابتدا وسایل زیر را که براحتی در هر خانه ای یافت می شوند را آماده کنید:
1. سیم فلزی رخت آویز، [ بهتر است با آهن ربا آنرا امتحان کنید که حتماٌ فلزی باشد]، و یا می توانید از سیم فلزی بدون روکش استفاده کنید .
2. ترمینال شاخه ای (ترمینال های پلاستیکی برای ارتباط دو سیم استفاده می شود و برق رسانی می کند نوع جنس ترمینال پلی امید می باشد.)
3. کابل معمولی تلوزیون/ کابل هم محور/ کابل ماهواره به طول 30 متر با کیفیت بالا، بدون قطع شدگی و اتصال با چسب
4. سیم چین
5. انبردست
6. پیچ گوشتی دو سو و چهارسو
 
شما می توانید این وسایل را از نزدیک ترین الکتریکی محله ی خود و یا از سایر مغازه های ابزار فروشی تهیه کنید. همانطور که در تصویر می بینید؛ اولین قسمت کار ساخت آنتن 4 جی با استفاده از سیم آهنی تهیه شده از رخت آویز است که در نقشه با رنگ سیاه نشان داده شده است.
با استفاده از انبردست سیم فلزی را لخت کنید [ما با دست این کار را انجام دادیم] سپس 4 سانتیمتر از آن را با زاویه ی 45 درجه خم کنید.
1. به اندازه ی 8 سانتی متر از جایی را که خم کرده اید، دوباره به اندازه ی 90 درجه به سمت داخل خم کنید.
2. دوباره بعد از 9 سانتیمتر، به اندازه ی 90 درجه به سمت داخل سیم را خم کنید.
3. بازهم 9 سانتیمتراز سیم را اندازه گرفته و آن را با زاویه ی 90 درجه رو به داخل خم کنید.
4. سپس بعد از 8 سانتی متر، سیم را به سمت داخل به اندازه ی 90 درجه خم کنید.
5. آخرین خم شدگی مانند اولین خم شدگی است، یعنی 4 سانتی متر به اندازه ی 45 درجه جایی که جعبه ی کابل اتصال الکتریکی(ترمینال شاخه ای) نصب می شود، سپس رخت آویز را به هر دو ترمینال وصل کرده و آن را سفت نمایید.
 
همانطور که در تصویر ملاحظه می کنید دو انتهای رخت آویز درداخل ترمینال بهم متصل هستند. به اندازه ی 4 سانتیمتر از روکش انتهایی آن را لخت کنید. سپس از سیم چین برای بریدن آن استفاده کنید. حالا یک بار دیگر مراحل فوق را برای ساخت یک دستگاه دیگر، دقیقا مشابه همان که ساخته اید تکرار کنید. برای ساخت دستگاه دوم نیز سیم یک رخت آویز کافی است.
مرحله ی بعدی، تهیه ی قسمت اتصال دهنده آنتن بوده که با رنگ ها نارنجی و زرد مشخص شده است. برای این قسمت ما نیاز به کابل تلوزیون یا ماهواره داریم. در حدود 15-20 سانتی متر از روکش کابل را بسته به قطر قسمت مرکزی آن جدا کنید. در این هنگام شبکه فلزی قابل مشاهده خواهد بود، آنرا بریده و دوباره به نقشه نگاهی بیاندازید . خط قرمز در نقشه، همان شبکه ی فلزی است. آنرا پیچانده و به جعبه وصل کرده و سفت نمایید. لزومی ندارد که حتماٌ U شکل شود. حالا دوباره به سراغ کابل رفته و عایق آنرا به دقت جدا کنید. برای ساخت آنتن بی سیم، نیازمند قسمت مرکزی آن هستیم.
 
دوباره نگاهی به نقشه بیاندازید. در حدود 5 سانتی متر از مرکز کابل را به اندازه ی 5 دور در جهت عقربه ی ساعت، بپیچانید و به یک دورپیچ تبدیل کنید. اینکار را با استفاده از پیچ گوشتی می توانید انجام دهید[پیچ گوشتی 3-6 میلیمتری]. قسمت مرکزی را خم کرده و کابل را چند دور، دور پایه ی پیچ گوشتی بپیچانید. سپس قسمت مرکزی را صاف کنید، درست مانند تصویر. فراموش نکنید قسمت مرکزی کابل را باید به سیم فلزی وصل کرده و آنرا سفت کنید.
 
برای تقویت سیگنال 4G باید تعداد دورهای کابل برای دستگاه بیرونی، 7 دور و برای دستگاه داخلی، حدود 5 دور باشد. لطفا از گوشی هوشمند خود برای یافتن موقعیت سیگنال 4 جی به منظوریافتن مکان مناسب برای دستگاه بیرونی استفاده کنید.
برای تقویت سیگنال 4G، سیگنال خوب در حدود 3 خط ثابت است، و اگر سیگنال ثابت نشد کمی زمان می برد تا مکان یابی درست انجام پذیرد.
بهتر است یک سر کابل را روی پشت بام یا نزدیک به پشت بام در فضای باز نصب کنید. و سر دیگر کابل در خانه، هر جایی که خواستید نصب کنید. با نصب دو سر کابل ساخت آنتن به اتمام می رسد، درست مانند تصویر.
بعد از اتمام کار ساخت دو دستگاه، یکی از آنها در خارج از خانه و به طوری قرار دهید که قسمت جلویی آنتن به صورت عمودی به سمت دکل موبایل قرار گرفته باشد. آنتن را آنقدرجابجا کنید تا زمانی که سیگنال مناسب را دریافت نمایید. بهتر است با گوشیتان سیگنال را تست کنید و توصیه می شود از 2 جی برای نصب آنتن استفاده شود. شما می توانید آنرا جلو پنجره جایی که سیگنال قوی تر است نصب کنید. البته اگر سابقه ی برخورد رعد و برق در آنجا وجود داشته باشد، آنتن را در محل دیگری قرار دهید.
 
حال به سراغ دستگاه داخلی می رویم و جایی که می خواهید آنتن را نصب کنید. بهتر است آنرا در بالاترین نقطه و در فضای باز قرارداده تا بیشترین سیگنال را دریافت کنید [مثلاٌ در وسط سقف هال]، و یا محلی که بیشتر از مودمتان استفاده می کنید. لطفا توجه داشته باشید که اگرآنتن را عمودی نصب کنید، گوشی نیز در حالت عمودی سیگنال قوی تری خواهد داشت.
 
اگر همه چیز درست بود، خواهید دید که چه تغییر شگفت انگیزی در سرعت انتقال داده توسط مودم شما اتفاق خواهد افتاد!! ما که حقیقتا ازین تغییرات شگفت زده شدیم! در دو تصویر زیر تست سرعت قبل و بعد از استفاده شدن آنتن نمایش داده شده است:
آنتن تقویت موبایل وجود دارد؟
 بله 15 ساله که این صنعت در ایران کار میشه ولی متاسفانه هنوز خیلی ها با تقویت آنتن موبایل آشنایی ندارند
آنتن تقویت سیگنال موبایل چیست؟
 آنتن گیرنده ی دستگاه تقویت آنتن موبال را آنتن تقویت سیگنال می گویند
آنتن تقویت کننده موبایل برای چه مکان هایی استفاده میشود؟
در خیلی از نقاط کور از جمله مغازه ها پاساژ ها دفاتر و حتی معادن و مترو و قرارگاه های بین شهری استفاده میشود
افزایش آنتن دهی موبایل همراه اول هم برای شما مقدور است؟
 بله برای ما اپراتور ملاک نیست ما تمامیه اپراتور هارا تقویت میکنیم

برنامه تقویت آنتن دهی موبایل داریم؟
Mobile Signal Premium v8.3.9 برنامه ای کاربردی و مفید برای تقویت و افزایش میزان آنتن دهی موبایل در منزل یا محل کار شماست. آیا محل زندگی یا کار شما در منظقه ای با سینگنال پایین است ؟ پیشنهاد میکنیم برای ارتقاء میزان دریافت سیگنال از این برنامه که گت اندروید برای اولین بار در میان سایت های ایرانی و فارسی زبان برای گوشیهای اندرویدی معرفی کرده است استفاده کنید.

آنچه برنامه Mobile Signal به شما ارائه می دهد:

کاربر عمومی :
• سیگنال متر
• تست سرعت
• بررسی گوشی
• ویدجت سیگنال

کاربر پیشرفته :
• اطلاعات دو سیم کارت برای آندروید اب نبات چوبی 5.1 به بعد
• سیگنال لاگر
• اطلاعات دقیق شبکه
• هواپیما و یا اتصال راه اندازی مجدد تلفن همراه بدون اخلال وای فای، NFC و غیره (برای آندروید 4.2 در دسترس نیست)
• تاخیر در شبکه ویجت و یا تاخیر در اتصال به داده ها
• خدمات و اطلاعیه های رومینگ
• بدون تبلیغات
کاربران گرامی توجه داشته باشید :

درست است که این برنامه در مارکت گوگل بطور رایگان عرضه شده است ، ولی در نسخه رایگان ، تمام امکانات برنامه در دسترس نیست و شما باید نسخه کامل را خریداری کنید ، ولی نسخه ای که ما امروز در گت اندروید برایتان قرار داده ایم نسخه فول آنلاک شده بوده و تمام ویژگی ها و امکانات اپلیکیشن در دسترس شماست.
برنامه تقویت آنتن موبایل کارایی دارد؟                                                   
همانطور که میدانید، دکل های آنتن دهی موبایل در نقاط مختلف شهر پراکنده هستند. معمولا گوشی شما به اولین دکل آنتنی که پیدا کند متصل میشود و از آن برای ارتباط با شبکه موبایل استفاده میکند.
زمانی که سیگنال خیلی ضعیف شود، گوشی شما به دنبال دکل آنتن دهی دیگری میگردد. اما ممکن است گاهی اوقات موبایل شما به دکلی که سیگنال آن چندان قوی نیست متصل شود. در حالی که دکل قوی تر و بهتری هم در دسترس باشد.
 
نرم افزار میتواند به صورت اتوماتیک، قوی ترین دکل مخابراتی را پیدا کرده و همیشه از آن برای ارتباط با شبکه موبایل استفاده کند. به این ترتیب میتوانید همیشه بالاترین آنتن دهی را داشته باشید. همچنین این نرم افزار باعث تقویت آنتن موبایل شما خواهد شد.

برنامه تقویت انتن موبایل اندروید هم هست؟ 
ولی این به این معنا نیست که مشکل آنتن دهی موبایل شما حل میشود این قبیل برنامه ها فقط جهت آنتن موبایل رو به شما نشان میدهند
بهترین تقویت کننده آنتن موبایل چه مارکیست؟ 
این که همکاران ما دستگاه هارو با اسم های مختلف و مارک های دروغیه برند های مطرح دنیا میفروشند واقعا تاسف باره ولی دست گاه های ما تولید کارخانه ی لینتراتکت هستند و با پرداخت هزینه ی بیشتر برد دستگاه به سفرش خودمون مخصوص موقعیت جغرافیایی ایران ساخته شده و کاملا با امواج مخابراتیه ایران ست شده است 
تجهیزات تقویت آنتن موبایل چیست ؟
آنتن گیرنده لگاریتمی آنتن پخش کننده ی پچ پنل کابل کوآکسیال تمام مس کانکتور اف به ان 
ترفند های تقویت آنتن موبایل چیست؟ به گزارش دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ از 20 سال گدشته تا به امروز، کاربران تلفن های همراه به صورت چشم گیری افزایش یافته اند، به طوری که 90 درصد جمعیت جهان دارای تلفن همراه هستند اما با این حال هنوز هم در برخی از نقاط ، کاربران با مشکل عدم آنتن دهی خوب مواجه هستند.

در این خبر ترفند هایی مفید برای افزایش و تقویت آنتن دهی گوشی موبایل را بیان می کنیم.

  

1- ارتفاع خود را افزایش دهید

برای دریافت سیگنال بیشتر نیاز است تا ارتفاع خود را افزایش دهید.

فرض کنید در پایین یک تپه هستید و موبایل شما به خوبی آنتن نمی دهد.شروع به بالا رفتن از تپه کنید تا موانع سر راه شما رفع شود و سیگنال بیشتری دریافت کنید.


2- موانع را از سر راه خود بردارید

موانع فیزیکی مثل ساختمان های بلند و وجود دیوار های ضخیم در منزل باعث ضعیف شدن سیگنالها و آنتن موبایل شما می شود.

پس موبایل خود را در جایی مانند نزدیک پنجره قرار دهید که در اطراف آن موانع فیزیکی کمتری وجود داشته باشد یا اگر در خیابان مشکل دریافت دارید، به یک تقاطع بروید تا سیگنال بیشتری را دریافت کنید. امواج رادیویی موبایل از سطح زمین عبور نمی کنند. پس اگر در یک زیرزمین هستید به احتمال زیاد هیچ سیگنالی را دریافت نخواهید کرد.


3- گوشی خود را از وسایل الکترونیکی دور نگه دارید

وسایل الکتریکی مثل لپ تاپ، آی پد، تلویزیون و رادیو، سیگنالهای مخصوص به خودشان را دارند و در نتیچه میزان سیگنالهایی که موبایل شما دریافت می کند را کاهش می دهند.

پس وسایل الکتریکی نزدیک به موبایل خود را خاموش کنید یا اینکه گوشی موبایل خود را از این گونه وسایل دور نگه دارید. همچنین شما می توانید با خاموش کردن Wi-Fi و بلولوتوث تلفن هوشمند خود، سیگنال بیشتری را دریافت کنید.


4- شارژ کردن باتری موبایل

شارژ کم باتری، قدرت سیگنالها را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. پس اگر شارژ باتری موبایل شما به کمتر از نصف شده است حتما آن را شارژ کنید بطوری که میزان شارژ آن از نصف بیشتر شود.


5- تغییر شبکه تلفن همراه به حالت 2G

اگر تلفن هوشمند شما روی حالت 3G و 4G باشد و به اندازه کافی نیز از دکل های 3G و ۴G فاصله داشته باشید، سیگنال خوبی را دریافت نخواهید کرد. پس اگر در آن لحظه نیاز به تماس دارید، می توانید شبکه تلفن همراه خود را به ۲G تغییر دهید.


6- استفاده از دستگاه های تقویت سیگنال تلفن همراه

دستگاه های تقویت کننده آنتن دهی موبایل با دریافت سیگنال های ضعیف در فرکانس های مشخص با تقویت آن باند سبب افزایش سطح آنتن دهی در محیط می شود که این پروسه برای مکان هایی که با مشکل ضعف آنتن دهی موبایل مواجه هستند مورد استفاده قرار می گیرد.


7- تعویض اپراتور تلفن همراه

اگر فکر می کنید اپراتوری که خدمات آن را استفاده می کنید در محل زندگی شما پوشش مناسبی ندارد، به شما پیشنهاد می کنیم که خدمات یک اپراتور تلفن همراه دیگر استفاده کنید.

تقویت آنتن اینترنت موبایل هم برای شما مقدور است؟
 بله اگر کسی از ما دستگاه سه باند خرید کند قطعا اینترنت او نیز توسط این دستگاه ها تقویت میشه 
تقویت آنتن دهی موبایل اندروید هم مقدور هست؟ 
 برای دستگاه های ما تفاوت سیستم عامل دستگاه تفاوتی ندارد هر گونه گوشیه همراهی با دستگاه ما آنتنش تقویت میشود 
تقویت آنتن دهی موبایل در منزل هم شدنیست؟ 
بله دستگاه های داخلی اصلا ساخته شده اند که در منزال و فضا های بسته ی کوچک آنتن موبایل را تقویت کنند 

تقویت آنتن موبایل 3g هم دارید؟ 
بله اگر کسی از ما دستگاه سه باند خرید کند قطعا اینترنت او نیز توسط این دستگاه ها تقویت میشه 
تقویت آنتن موبایل 4g چطور؟ 
بله اگر کسی از ما دستگاه سه باند خرید کند قطعا اینترنت او نیز توسط این دستگاه ها تقویت میشه 

تقویت آنتن موبایل ارزان قیمت تر هم داریم؟
 بله دستگاه های رد کنترل کیفی و تعمیری ام موجوده 

تقویت آنتن موبایل را در اصفهان هم نصب میکنید؟
 بله همکاران ما در تمام مرز خاکی ایران به شما خدمات میدهند 

تقویت آنتن موبایل در اهواز هم نصب میکنید؟
 بله همکاران ما در تمام مرز خاکی ایران به شما خدمات میدهند از جمله تقویت آنتن موبایل در اهواز


تقویت آنتن موبایل اپل هم دارید؟ 
بله دستگاه های ما آنتن گوشی های اپل رو هم تقویت میکنند 
تقویت آنتن موبایل ایرانسل دارید؟
 بله محدودیت اپراتور نداریم 
تقویت آنتن موبایل برای خانه ؟ 
بله دستگاه های داخلی اصلا ساخته شده اند که در منزال و فضا های بسته ی کوچک آنتن موبایل را تقویت کنند 


تقویت آنتن موبایل بی سیم ؟ 
دستگاه تقویت آنتن موبایل بی سیم وجود ندارد 

تقویت آنتن موبایل جیبی ام دارید؟
 بله یک سری دست گاه هست مخصوص ماشین است بسیار کوچیک هستند وداخل جیب جا میشوند ولی صرفا جیبی نیستند 

تقویت آنتن موبایل خانگی ارزان تر هم دارید؟ 
بله دستگاه های رد کنترل کیفی و تعمیری ام موجوده که به سفارش همکاران تهیه شده ما بع علت دو سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروشمان این دستگاه هارو برای مشتریانمان کار نمیکنیم 
تقویت آنتن موبایل خودرو هم هست؟
 بله یک سری دست گاه هست مخصوص تقویت آنتن موبایل ماشین است
تقویت آنتن موبایل در تبریز هم نماینده دارید؟
 بله همکاران ما در تمام مرز خاکی ایران به شما خدمات میدهند از جمله تقویت آنتن موبایل درتبریز
تقویت آنتن موبایل در شیراز نماینده دارید؟
 بله همکاران ما در تمام مرز خاکی ایران به شما خدمات میدهند از جمله تقویت آنتن موبایل در شیراز
تقویت آنتن موبایل در مشهد نماینده دارید؟
 بله همکاران ما در تمام مرز خاکی ایران به شما خدمات میدهند از جمله تقویت آنتن موبایل در مشهد

تقویت آنتن موبایل در نقاط کورجواب گوست؟
بله صد درد صد تضمینی
تقویت آنتن موبایل دو باند دارید؟ 
بله دستگاه تقویت آنتن موبایل دو باند هم موجوده 
تقویت آنتن موبایل رایتل هم هست؟
 بله محدودیت اپراتور نداریم 
تقویت آنتن موبایل رایتل هم با دستگاه های ما مقدوره
تقویت آنتن موبایل رایگان هم داریم؟ 
تقویت آنتن موبایل رایگان نداریم 
تقویت آنتن موبایل زیمنس وجود دارد؟ 
خیر این که همکاران ما دستگاه هارو با اسم های مختلف و مارک های دروغیه برند های مطرح دنیا میفروشند واقعا تاسف باره ولی دست گاه های ما تولید کارخانه ی لینتراتکت هستند و با پرداخت هزینه ی بیشتر برد دستگاه به سفرش خودمون مخصوص موقعیت جغرافیایی ایران ساخته شده و کاملا با امواج مخابراتیه ایران ست شده است 

تقویت آنتن موبایل ساختمان هم دارید ؟
بله هم سیستم های داخلی داریم هم سیستم های نیمه صنعتی فضای باز
تقویت آنتن موبایل سامسونگ هم داریم؟  
خیر این که همکاران ما دستگاه هارو با اسم های مختلف و مارک های دروغیه برند های مطرح دنیا میفروشند واقعا تاسف باره ولی دست گاه های ما تولید کارخانه ی لینتراتکت هستند و با پرداخت هزینه ی بیشتر برد دستگاه به سفرش خودمون مخصوص موقعیت جغرافیایی ایران ساخته شده و کاملا با امواج مخابراتیه ایران ست شده است 

تقویت آنتن موبایل شیراز نماینده دارید؟
 بله همکاران ما در تمام مرز خاکی ایران به شما خدمات میدهند از جمله تقویت آنتن موبایل در شیراز

تقویت آنتن موبایل قابل حمل هم دارید ؟
 بله یک سری دست گاه هست مخصوص تقویت آنتن موبایل ماشین است
تقویت آنتن موبایل مشهد هم نماینده دارید؟
 بله همکاران ما در تمام مرز خاکی ایران به شما خدمات میدهند از جمله تقویت آنتن موبایل در مشهد

تقویت آنتن موبایل معادن هم انجام میدهید؟ بله همکاران ما در تمام مرز خاکی ایران به شما خدمات میدهند 

تقویت آنتن موبایل نرم افزار هم داره؟ 
بله ولی این به این معنا نیست که مشکل آنتن دهی موبایل شما حل میشود این قبیل برنامه ها فقط جهت آنتن موبایل رو به شما نشان میدهند


http://www.irananten.com/page2.htmlداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
viagra similares simi
شنبه 18 خرداد 1398 06:06 ق.ظ

This information is priceless. When can I find out more?
https://www.richmondhood.com/products-page
جمعه 6 اردیبهشت 1398 08:42 ب.ظ
シャネル チェーンバックコピー,スーパーコピーシャネルを満載!ブランドコピー財布,ブランドコピー通販,
http://www.mcs.co.id/shoutcast/
جمعه 6 اردیبهشت 1398 08:41 ب.ظ
ブランドコピー 激安、コピーブランド、スーパーコピーブランド、ルイヴィトンコピー、シャネルコピー、エルメスコピー偽物販売店
http://doctores.com.do/publicaciones.html
پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398 07:12 ق.ظ
各種ロエベスーパーコピーバッグN級品の販売,最高品質人气新作ロエベスーパーコピー通販。スーパーコピー(N級品)ブランド専門店,ブランドコピー激安販売!
https://indian-coins.com/externallinks
پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398 07:12 ق.ظ
スーパーコピーブランド絶人気のブランドバッグコピー、財布スーパーコピー、コピーブランド、 ブランド激安が多彩に揃う!
https://www.indian-coins.com/commemorativecoins/
پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398 07:11 ق.ظ
時計コピー,ブランドコピー,ブランド時計コピー,スーパー
http://www.hksaustralia.com.au/info
پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398 07:10 ق.ظ
ブランドコピー、ティファニー ネックレス 、ティファニー 店舗 、ティファニー 指輪 、ティファニー コピー
http://arhiv.biznesars.ru/
سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 04:58 ب.ظ
スーパーコピーブランド代引き日本国内発送後払い口コミ専門店
http://www.universalgospelchoir.ca/rise-above/
سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 04:57 ب.ظ
スーパーコピー
http://sewingbymoonlight.com/2013/12/miss-connections/
سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 04:56 ب.ظ
人気ブランドスーパーコピー 服販売優良店!スーパーコピーブランドメンズ 服屋のブランドコピー服は本物と同じ!
https://kubanfss.ru/eln
یکشنبه 18 فروردین 1398 05:37 ب.ظ
スーパーコピーブランドバッグ?アクセなど、即日配達OKのアイテムもあります 品揃え9,000を誇るブランドスーパーコピー
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر